tr En iyi İşverenler 2021 Listesi’nde 4. Sıradayız! | Aydem Yenilenebilir

En iyi İşverenler 2021 Listesi’nde 4. Sıradayız!

30.04.2021
En iyi İşverenler 2021 Listesi’nde 4. Sıradayız!

Aydem Yenilenebilir Enerji olarak, Great Place To Work Enstitüsü®️ tarafından düzenlenen "Türkiye’nin En İyi İşverenleri" araştırmasında 100 şirket arasında 4. sırayı elde ettik. 

30 yılı aşkın süredir dünya çapındaki En İyi İşverenleri belirleyen Great Place to Work®️ Enstitüsü, 2021’in en iyilerini online platformda gerçekleştirdiği canlı yayında açıkladı.  

Geçtiğimiz Şubat ayında iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda 60’dan fazla ülkede hizmet veren Great Place To Work Enstitüsü®️ tarafından yürütülen program kapsamında sertifika almaya hak kazanan şirketimizin 500-2000 çalışan kategorisinde elde ettiği dereceyle bu alandaki başarısı tescillenmiş oldu. 

Çalışanların şeffaflık, takım ruhu ve güven kültürü kriterleriyle değerlendirdiği güven endeksi araştırması sonucunda büyük bir başarı eden şirketimizin Genel Müdürü Ömer Fatih Keha sonuçların açıklanmasının ardından tüm çalışanların katıldığı online toplantı düzenledi. Bundan sonraki süreçte daha büyük bir sorumlulukla hedeflere ulaşmaya çalışacaklarını belirtti. Kurumsal gelişimiyle dünya standartlarında yönetilen bir şirket statüsüne kavuştuklarını dile getiren Keha, Aydem Yenilenebilir’in tüm çalışanlarına ‘’Bu başarının kahramanı sizlersiniz. Birlikte güçlüyüz.’’ diyerek teşekkür etti.