Yeşil Enerji Sertifikalarının İşletmenize Sağlayacağı Avantajlar

Yeşil enerji sertifikaları, enerji tedarikçilerine ve tüketicilere birçok avantaj sunmaktadır. Öncelikle, sertifika sayesinde enerji tedarikçileri, müşterilerine yenilenebilir enerji sunduklarını kanıtlayabilirler. Tüketiciler için de bu sertifika, enerjinin kaynağını doğrulama imkanı sunar. Ayrıca, sertifika sayesinde enerji tedarikçileri ve tüketicileri, sürdürülebilir enerji hedeflerine ulaşmada önemli bir adım atmış olurlar.

İhracatta Bir Adım Öne Çıkın!​ Temiz enerji tüketimini önemseyen uluslararası firmalar tarafından öncelikli tercih sebebi olabilir, bu sayede müşteri ağınızı hızla genişletebilirsiniz. 

Yenilenebilir Enerji Teşviklerinden Yararlanın!​ Temiz enerji tüketimini destekleyerek global pazarlarda sunulan, yenilenebilir enerji kullanımını destekleyen teşviklerden yararlanabilirsiniz.

Sıfır Karbon Ayak İzi Hedefine Ulaşın!​  İşletmenizin sürdürülebilir imajına katkı sağlayabilecek sıfır karbon ayak izi hedeflerinize doğru daha emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Ayrıcalıklı Kredi İmkanlarından Faydalanın! Yeşil enerji sertifikasına sahip işletmeler olarak, bankaların yeşil fonlarına başvuru yaparak ayrıcalıklı kredi imkanı sağlanabilirsiniz.

Küresel Şeffaflık ve Güvenilirlik! Müşterilerinize kullandığınız enerjinin kaynağı ve sürdürülebilirliği hakkında şeffaf bilgi sağlayabilir ve güvenilirliğinizi arttırabilirsiniz.

Uluslararası Tanınırlık! Yeşil enerji sertifikaları uluslararası alanda tanınan sertifikalardır. Bu sayede şirketlerinizin uluslararası arenada yenilenebilir enerji taahhütlerini göstermesine olanak tanıyabilirsiniz.

Aydem Yenilenebilir Enerji, Türkiye’nin dört farklı bölgesinde faaliyet gösteren 24 tane yenilenebilir enerji santrali ile çevreye ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmek için yenilenebilir yatırımlarına devam etmektedir. Yeşil enerji sertifikalandırma çalışmalarının başarıyla yürütüldüğü yenilenebilir enerji santrallerimiz;  I-REC, Gold Standard ve VCS sertifikalarına sahiptir.

Çevresel etkileri dikkate alarak, siz de doğa dostu stratejiler belirleyen firmalardan biri olmak istiyorsanız Aydem Yenilenebilir Enerji santrallerine ait yeşil enerji sertifikalarını temin ederek, doğaya ve sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlayabilirsiniz. 

Çevreye olan duyarlılığınızı yenilenebilir enerji ve emisyon azaltım sertifikaları ile resmileştirmek istiyorsanız, bize yesilenerji@aydemenerji.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

Aydem Yenilenebilir Enerji santrallerine ait yeşil enerji ve emisyon azaltım sertifikaları ile siz de gezegenimizin geleceğine yatırım yapabilirsiniz!